Jdi na obsah Jdi na menu
 


2.: Nenadálý objev

7. 3. 2010
Jeden z večerů Sasuke opět zahnul do oné, jemu nyní tak známé, ulice. Pomalu projížděl a rozhlížel se kolem. Některé tváře mu už byly povědomé, ale on chtěl něco nového, něco nepoznaného. A pak ho uviděl.
Stál asi uprostřed tý ulice, na sobě měl jen původně džínové kalhoty, ustříhnuté hned od zadkem, vysoké boty po kolena a bílý nátělník končící těsně nad odhaleným břichem. Skvěle to zvýrazňovalo jeho dokonalý zadek, ploché bříško a dlouhé nohy.
Sasukeho tělo reagovalo téměř samo od sebe. Zastavil před blonďákem a pootevřel dveře. Naruto mu ve tmě sice pořádně neviděl do tváře, ale nikdy nebyl nijak vybíravý, co se zákazníků týče. Bez zaváhání si nastoupil do auta.
Jeli tiše. Naruto na svýho zákazníka neviděl, takže ho nemohl odhadnout a díky tomu navázat téma.
Nakonec dojeli před dům. Sasuke zaparkoval a vystoupil. Naruto ho následoval. Přešli předzahrádku, Sasuke odemkl dveře a vstoupil dovnitř. Rozsvítil však až ve chvíli, kdy byl i Naruto vevnitř a dveře za ním byly pevně zavřené.
Naruto na něj překvapeně vykulil oči, ale nic neřekl. Sasuke hodil klíče do misky, kývl na Naruta, aby se zul a sám udělal totéž.
Když tam stáli bosí, Sasuke udělal jeden dlouhý krok, přitáhl si Naruta za pas a týl k sobě a hladově ho políbil. Narutovi se až zatočila hlava, s jakou dravostí se Sasuke dobýval do jeho úst. Chytil ho za boky, přitáhl si ho klín na klín a polibky opětoval se stejnou dravostí.
Pomalu, krůček po krůčku se přesouvali ke dveřím do ložnice bez toho, aby přerušili polibek. Před dveřmi Sasuke Naruta chytl za zadek, nadzvedl si ho a přitlačil na dveře. Naruto mu nohy obtočil kolem pasu, jednou rukou si pevně přidržoval jeho hlavu a druhou přejížděl po všech místech jeho těla kam dosáhl. Sasuke si ho vysadil na koleno, jednou rukou si ho přidržoval a tou druhou mu šmejdil o těle.
Po chvíli se však od sebe museli celí rudí vzrušením odtrhnout. Sasuke se okamžitě rty přesunul na blonďákův krk. Naruto se oběma rukama přesunul k přední části Sasukeho těla a okamžitě mu začal rozepínat knoflíčky od jeho košile. Když byly rozepnuté, Sasuke mu ochotně pomohl se košile zbavit. Jakmile on byl polonahý, jiným jediným plynulým pohybem se zbavil Narutova nátělníku, což byl jediný kus oblečení, co chránil jeho horní polovinu těla.
Jakmile bylo i tohle dole, Sasuke si ho natiskl na sebe, opět vyzdvihl do náruče a vešel i sním do pokoje. Přešel k posteli a sedl si na ní. Naruto se tím pádem ocitl na jeho klíně. Boky přirazil k těm jeho, což způsobilo slastné zasténání obou chlapců.
Naruto dlaněmi zatlačil na Sasukeho hrudník, čímž ho donutil lehnout si. Sám se hned začal věnovat černovláskovu lákavě odhalenému krku. Zasypával jeho bledou pokožku polibky, jemnými kousnutími a hrou jazyka. Sasuke mu za to jednou rukou vískal vlasy a tou druhou ho hladil po holých zádech, začínal u vlasů a končil těsně pod kraťásky. Naruto se zvolna posouval dolů a Sasuke jeho snahu odměňoval stále intenzivnějšími vzdychy.
Naruto jeho levou bradavku jenom hladil prsty, tu pravou však dráždil svými ústy. Občas jí opatrně stiskl mezi zuby, občas jí objel jazykem a někdy ji zasypal jemnými polibky. Hrál si s ní, dokud úplně neztvrdla a Sasuke nebyl vzrušený k zešílení. Pak se přesunul k jeho levé bradavce. Stačilo jediné její pohlcení do jeho horkých úst a byla zcela ztvrdlá.
Sasuke si přitáhl jeho hlavu do dalšího vášnivého a dlouhého polibku. Ignoroval svojí až bolestně vzrušenou touhu a povalil blonďáka pod sebe. Jak on toužil po vzdychách toho blonďáka, jak toužil po jeho škemrání! Nemusel čekat dlouho, alespoň co se vzdychů týče.
Prvního hlasitého vzdychu se dočkal při péči o jeho krk, když se zabýval snad každým milimetrem té svádivé kůže. A další vzdychy na sebe nenechaly dlouho čekat.
Své ruce nechal na blonďákových bradavkách, které si s nimi hrály, ale pusou pokračoval na jeho ploché bříško. Jazykem hravě vjel do jeho pupíku. Narutem projela obrovská vlna slasti. Zaklonil hlavu, zavřel oči, v rukou pevně sevřel prostěradlo a velmi hlasitě zasténal. Sasuke se spokojeně pousmál a znova špičkou jazyka zajel do tý prohlubně. Vyvolalo to stejné odezvy jako prvně. Z toho si odvodil, že je blonďák v této oblasti velmi citlivý.
Ruce opustily už ztuhlé bradavky a přesunuly se na stranu jeho břicha, kde ho hladily a dráždily. Pusou se mezi tím pomalu přesouval dolů. Po chvíli mu začaly kraťásky překážet. Jednou rukou opustil jeho ploché břicho, rozepl mu knoflík a zbavil ho poslední látky, která zakrývala jeho tělo. Pousmál se nad poznáním, že po nocích chodí na ostro.
Jeho úd se po osvobození téměř vymrštil do vzpřímené pozice. Sasuke se mlsně olízl, sklonil se a jazykem objel jeho špičku. Naruto se zachvěl a táhle zasténal. Sasuke jazykem sjel jeho vzpřímený úd od špičky ke kořenu a zase zpátky. Narutovi klouby zbělaly, jak silně svíral prostěradlo, oči měl pevně zavřený a zrychleně, mělce, těžce a hlasitě dýchal. Sasukemu se líbilo ho takhle týrat, ale nakonec se rozhodl to neprodlužovat. Vzal ho celého do úst a začal hbitě pohybovat hlavou. Naruto ho za to odměnil stále hlasitějším vzdycháním a vískáním ve vlasech. Po pár tazích svými zkušenými ústy na jazyku ucítil příchuť nasládlého ještě teplého semene.
Naruto uvolnil prostěradlo ze sevření svých prstů, uvolnil tvář a kousl se do rtu. Sasuke se nad tím pousmál a opět se dravě přisál na jeho rty. Naruto si ho na moment přitáhl blíž k sobě, ale během momentu Sasuke zjistil, že leží na zádech a blonďáček, stále zrudlý vzrušením, se sklání nad ním.
Naruto se na něj provokativně usmál a naučeným pohybem ho zbavil zbývajícího oblečení. Sasuke se pokusil posadit, ale Naruto ho rozhodným pohybem zase položil. Sklonil se k jeho pulzujícímu penisu a najednou ho pohltil do svých horkých úst. Sasuke zalapal po dechu. Naruto nasadil rychlé tempo a Sasuke se každým tahem ocitával blíž k vyvrcholení.
Když už cítil, že vrchol není opravdu daleko, Naruto z nenadání přestal. Sasuke zklamaně zasténal a rozlepil své oči. Než se stačil vrátit ze svého soukromého světa, kolem jeho údu se sevřel ještě užší a vlhčí prostor. Znovu vzrušeně zasténal, ale přes clonu vzrušení se snažil zjistit, co je příčinou jeho vzrušení. Po několika zběsilých mrknutích mu konečně došlo, že za to může Naruto, sedící přímo na jeho klíně.
Jenom tam seděl, hlavu měl skloněnou a po tvářích mu tekly slzy. Už tolikrát tohle podstoupil, ale vždycky to bolelo stejně.
Sasuke vyvinul veškeré své úsilí, aby se v něm nezačal ihned pohybovat. Natáhl ruku a setřel mu slzy z tváře. Naruto překvapeně otevřel oči a naskytl se mu pohled do onyxových prohlubní. Chvilku tam jenom tak byli, nemluvili. Vypadalo to, že je mezi nima cosi víc, že je mezi nima něco ve vzduchu. Něco, díky čemu si rozumí i beze slov.
Po zdánlivě nekonečné chvíli se Naruto pohnul. Lehce se nadzvedl a zase dosedl. Sasukeho opět ovládla touha a i kolem Naruta se opět začaly stahovat její vlákna. Sasukeho ruce se ocitly na Narutových bocích a pomohly mu nadzvedávat se.
Po chvíli se jejich přírazy ustálily na rychlém a vcelku drsném tempu. Sasuke po stabilizace tempa jednou rukou opustil jeho boky a, ač měl stále zakloněnou hlavu a zavřené oči, začal jeho opět vzrušený penis třít ve stejném tempu, jako do něj přirážel. Netrvalo dlouho a vyvrcholil do Naruta a při tom sevřel svou pěst kolem blonďákova údu, čímž dovedl i jeho k vrcholu. Sasukeho bledé břicho pokropila bílá kaluž husté tekutiny.
Naruto nechal Sasukeho ze sebe vystoupit a sedl si na okraj postele zády k němu. Oblíkl se a sedl si zpátky na původní místo. Sasuke to celý pozoroval z postele a užíval si doznívající orgasmus. Když si však Naruto sedl a zůstal sedět, povzdychl si a zvedl se. Po rychlé sprše se oblíkl a stoupl si před Naruta. Ten vzhlédl a když zjistil, že před ním stojí kompletně oblečený Sasuke, taky se postavil.
 
Cestu zpátky na onu ulici prožili opět potichu. Když Sasuke zastavil přibližně na tom místě, kde ho asi před půl hodinou nabral, Naruto ihned vystoupil a zavřel dveře. Okýnko se stáhlo a bledá ruka mu podala několik bankovek.
„To je moc,“ zkonstatoval překvapeně blonďáček. Odpovědí mu bylo jediné slovo.
„Není.“
Černé auto mizelo v noci, jenom jeden blonďák se za ním díval a v hlavě mu vířilo mnoho věcí.
Jednou z nich byl počet slov, které mezi sebou během tohohle „obchodu“ prohodili. Čtyři, z toho tři řekl on. Trochu málo. U tohohle řemesla sice nebyly obvyklé nějaké dlouhé řeči, ale čtyři slova byly přece jen trochu málo.
Pak taky, proč to musel být právě on? Úroveň jejich školy sice nebyla bůh ví jaká, ale přes to do týhle ulice nikdo z jeho spolužáků nechodil, takže nikdo nevěděl, že tu Naruto „pracuje“. Tedy, až na Shikamara, Narutova nejlepšího kamaráda, a tomu to řekl sám. Vlastně mu řekl všechno, včetně důvodu této jeho činnosti.
Ale jedna otázka ho tížila ze všech nejvíc. Jak to teď bud se vztahem mezi nima?
Odpověď mu byla dána hned druhý den ve škole.
Když přišel do třídy, Uchiha seděl na svým místě a ledovým pohledem obdarovával všechny kolem. Na chvíli se jeho pohled setkal s tím Narutovým, ale i dál se choval, jako by se nic nestalo. Naruto se pro sebe zašklebil.
A co jsem si myslel?
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

,,,

(keishatko, 16. 11. 2010 5:28)

tak toto bude zaujímavé...

...

(Haku, 9. 3. 2010 18:43)

Nadherny yaoi,a dufam ze sa Sasik zabuchne ale Naruto mu da kosom.

. . .

(Walentine (walentine.blog.cz), 9. 3. 2010 11:49)

Whow... Upřímně, začátek tohoto cyklu se mi moc nelíbil, ale tenhle díl! *slint* Naruto jako prostitut? Ooooooo. Bylo to opravdu dost sexy! :) (zvedla si mi náladu, dík :D)

...

(Arya(arya-chan.blog.cz), 7. 3. 2010 18:42)

pani krasny yaoi :D a rychlo rychlo pokracko :D

Waw!

(*veryska*, 7. 3. 2010 11:48)

Skvělej dílek, takhle kapitolovka se rozjíždí fakt slibně!

...

(Aylen, 7. 3. 2010 11:29)

Super,těšim se na pokračko :)

...

(terkic, 7. 3. 2010 10:30)

páni, no prostě páni:) to chce hned další díl:)