Jdi na obsah Jdi na menu
 


Recenze

28. 11. 2009

Konoha je stále Konohou a Naruto Narutem. Přes to tady ale je jedna menší změna-Madara v souboji se Shodaimem opravdu zemřel. Jaký to má dopad na naší povídku?

 

Naruto není jinchuuriky-Minato i Kushina šťastně žijou i s ním-má o dva roky mladší sestru Sayuri-nikdy nebyl v akademii nejhorší-nikdy se nesetkal se Sakurou ani se Sasukem.

Klan Uchiha se nikdy nechtěl vzbouřit proti Konoze-rada ho nemusela dát vybít-Itachi by dál žil, kdyby nebyl před dvěma lety zabit na misi-Sasuke není kus ledu posedlý pomstou

Pein nikdy nepotkal Madaru-neexistujou Akatsuki

A, i když to nemá s Madarou nic společnýho, Jiraiya se Tsunade se pořád dží v Konoze, i když Jiraiya píše ty jeho úchylárny

 

A za těchto podmének je hlavou klanu Uchiha, tedy Fugakem, a Yondaime Hokagem, hlavou klanu Uzumaki-Namikza, tedy Minatem, podepsána smlouva. Ta říká, že budoucí vůdci klanu se musí vzít. A jelikož Itachi zemřel, je řeč o Sasukem a Narutovi.

Jak na to ti dva, kteří se v životě neviděli, zareagují? A co Sasukeho fanklub? A široká veřejnost?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

http://krutojedi.blog.cz

(Chillicurry, 16. 10. 2010 15:56)

Zdravím, Ten_Ten :)
Jsme rády, že se objevil člověk, který o kritiku stojí. Pokusíme se být co nejobjektivnější. Pár tvých povídek jsem četla a už předem vím, co s tebou (zní to strašně...ale nelekej se :D). Ovšem tuhle povídku jsem nečetla, takže jakmile bude trochu času, pustím se do ní. Cestou k téhle recenzi jsem si všimla, že tam zřejmě bude těhotný kluk :/ Nemám tuhle situaci vůbec ráda, ale třeba mě mile překvapíš a já ti uvěřím, že těhotný opravdu být může :) Jinak téma vypadá hezky, párkrát jsem ho už četla, ale ne mockrát a je takové oddechové :)
Mám dotaz, chceš zkritizovat jen tuhle povídku, nebo i to volné pokračování?
Jakmile bude kritika hotová, dám ti vědět :)