Jdi na obsah Jdi na menu
 


20: Holka?!

19. 1. 2010
Když se Sasuke probudil, přivítal ho šťastný smích. Rozespale rozlepil oči a pohled mu padl na Naruta krmícího malou Minako.
„Už ses probudil?“ Naruto se na něj na okamžik s úsměvem podíval, ale pak se pohledem vrátil k Minako. „Prý jsi jí dal v noci jméno,“ Sasuke přikývl.
„Minako,“ řekl prostě. Narutův úsměv se ještě rozrostl.
„Krásné dítě.“
„Je nádherná,“ Sasuke vstal a přistoupil k němu. Na chvíli zaváhal, ale pak si k němu přisedl. „Naprosto nádherná.“
„A tobě nevadí, že je to holka?“ ptal se zvědavě Naruto. Sasuke se usmál a jemně jí pohladil po hlavičce, na které šlo rozpoznat pár blonďatých vlásků.
„Ne.“
„Vy jste mi ale pěkná rodinka,“ usmála se ode dveří Tsunade. „Minako Uchiha, narozena druhého listopadu, rodiče Sasuke a Naruto Uchihovi, délka padesát tři centimetrů, váha tři kila dvacet. Souhlasí?“ oba dva s úsměvem přikývli. „Máte krásnou zdravou dceru. A ta má zase nedočkavou tetu, babičku a dědečka. Přijdou asi za dvě hodiny,“ Sasuke se lehce zamračil.
„Kolik je?“
„Bude dvanáct.“
„Hups.“
„Bez obav. Ráno jsem se zastavila za Sayu, aby tvýmu týmu vyřídila, že nepřijdeš. Tak já vás tady nechám samotný,“ s těmi slovy zmizela.
„Nemáš hlad?“ zeptal se starostlivě Naruto. „Bufet je jen pár kroků odtud,“ Sasuke lehce zavrtěl hlavou. Nechtěl odcházet. Chtěl být s nimi. A jestli kdy zapochyboval nad svými city, tak teď si jimi byl skálopevně jistý. Minulá noc ho přesvědčila.
Taky mu bylo jasný, že mu to bude muset jednou říct. Ale kdy? To je ve hvězdách.
 
O pár hodin později se všichni Uzumaki-Namikaze opravdu dostavili.
„Jak ti je, zlato?“ usmála se na Naruta Kushina.
„Už o hodně líp než včera. Díky, mami.“
„A tady je můj malej vnouček,“ Minato se sklonil nad postýlku a zvedl Minako do náručí. Naruto však zakroutil hlavou.
„Není to kluk. Je to holka a jmenuje se Minako,“ Minato se lehce zamračil, ale Sayu se šťastně rozesmála.
„Já mám neteř!“ vypískla nadšeně. Minato se otočil na Sasukeho.
„Vědí tvoji rodiče, že je to holka?“
„No, oni vlastně vůbec nevědí, že mají vnouče.“
 
Fugaku s Minatem rázovali po pokoji. Sasuke s Kushinou seděli každý na jedný straně Narutovy postele, Mikoto seděla vedle Sasukeho a Sayuri seděla v nohách Narutovi postele. Malá Minako spokojeně spala ve svý postýlce.
„Nepřípustné,“ opakoval Fugaku stále dokola. „Budete si holt muset pořídit ještě jednoho potomka,“ rozhodl nakonec.
„Proč?!“ Naruto nebezpečně přimhouřil oči.
„Protože je nepřípustné, aby následující vůdce byla holka.“
„Proč? Naznačujete snad, že žena nikdy nebude tak silná, jako muž?!“
„Samozřejmě, že nebude!“
„No tak to teda moment!“ vyskočila okamžitě Sayuri. „Ženská může být stejně dobrá jako chlap a někdy i lepší.“
„Ale ženská nedokáže nikoho vést! Vždyť i Hokage je vždy chlap!“
„Ale není to pravidlo,“ podotkla Kushina. „Před Minatovým jmenováním se silně uvažovalo o tom, že Yondaime Hokage se stane Tsunade.“
„Ale jmenovali mě,“ přednesl Minato, jako by to byl bůh ví jakej argument.
„Já, jakožto hlava klanu Uchiha,-“
„Tak to moment!“ přerušil svého otce Sasuke. „Nejsem takhle náhodou hlavou klanu já?“ Fugaku na to reagoval jen otevíráním pusy naprázdno. „Takže já se rozhodnu, jestli naše dcera bude vůdce klanu, no ne?“
„Ale smlouva jasně říká, že musíte mít kluka!“
„A v čem je kluk lepší než holka?“ ptala se ještě stále dotčená Sayu.
„Jenom kvůli tomu, že má při porodu o jednu nepodstatnou část těla víc je lepší?“ ptala se rozhořčená Kushina. Naruto tam vyprskl smíchy a Sasuke se na půl pusu pousmál. Kdežto Fugaka i Minata tato narážka maximálně vytočila.
„Až na to, že kdybychom tuto nepodstatnou část těla neměli, neměli byste ty vaše milované děti,“ zamračil se na svou ženu Minato.
„Dost!“ zakročil Naruto, když Kushina už-už otevírala pusu k odpovědi. „Buďte tak laskaví a nechte si své manželské hádky na později.“
„Přesně tak. Přišli jsme sem kvůli jinému problému,“ v tom se ozval Minačin křik. Naruto sebou při tom zvuku trhl a otočil se k její postýlce, ale to už u ní Sasuke stál a opatrně si jí vyzdvihl do náručí. Jakmile si jí přivinul k sobě a sedl si s ní zpátky na židli, zavládlo ticho.
„Jak že se jmenuje?“ ozvala se ten den poprvé Mikoto.
„Minako,“ odpověděli oba najednou, Všechny tři osoby ženského pohlaví starší než pár dní se usmály. Kdežto zbylý dva muži se zamračili. Ovšem ani jednoho z toho si novopečení rodiče nevšimli. Láskyplné pohledy momentálně upírali na svou milovanou dceru. Na její temné otevřené oči, jemné světlé vlásky a mírný krásný úsměv.
„Každopádně teď to nějakou dobu nepůjde,“ oznámila nakonec Kushina. „Mluvila jsem o tom s Tsunade a ta mi řekla, že teď potrvá pár let, než bude Narutovo tělo schopný opět přijmout toto jutsu.“
„Tak to hold podstoupí Sasuke.“
„Zapomeň!“ reagoval okamžitě zmíněný. „Totiž… strašně tě obdivuju, Naruto. Já bych něco takovýho nevydržel,“ upřímně se mu zadíval do očí. Minako sáhla po Sasukeho vlasech a zatáhla za ně, ale Sasuke se dál díval do narutových očí.
„Minato, Sayuri, okamžitě domů!“ zavelela Kushina a Sayu jí překvapivě bez protestů poslechla. Ale Minato se zatvářil nechápavě.
„Ale-“
„Bez protestů!“ popadla ho za ruku a odtáhla ho pryč.
„A my jdeme taky!“ oznámila rozhodně Mikoto a odtáhla Fugaka z pokoje dřív, než stihl otevřít pusu na protesty. Naruto, Sasuke a jejich dcera osaměli.
Sasuke se ze své židle přesunul k Narutovi na postel. Ten na to reagoval jen úsměvem a rukou pohladil Minačinu hlavičku. V tu chvíli vešla Tsunade. Ale když ty tři viděla takhle u sebe s takovouhle láskou v očích, usmála se a zase vycouvala ven.
„Seš v pořádku?“
„Dneska ses mě ptal už několikrát.“
„Nemyslím z ohledu medicíny,“ Naruto svůj úsměv nyní věnoval výhradně jemu.
„Bylo už líp, ale i hůř. Díky.“
„Nemusíš mi děkovat za všechno,“ Sasuke se na chvíli odmlčel. „To já bych ti měl poděkovat,“ zadíval se na Minako v jeho náruči. Spokojeně spala natisknutá k němu.
„Sasuke?“ ozval se po chvíli váhavě Naruto. Jmenovaný k němu zvedl pohled. „Víš, jak jsem se tě nedávno ptal, jestli někoho miluješ?“ Sasuke strnul. „Kdo to je?“
Ticho, které nastalo, by se dalo krájet. Naruto se na tuhle otázku hodně dlouho psychicky připravoval a teď jen napjatě čekal. Sasuke naopak hluboce přemýšlel. Nechtěl mu lhát, ale říct mu pravdu…?
Nakonec se však situace vyřešila sama. Sasuke to už nevydržel, trochu se k němu naklonil a jemně přejel svými rty po těch jeho. Pak je uzamkl v dlouhém, vláčném, jemném polibku. Byl úplně jiný, než ten před devíti měsíci o svatební noci. Tenkrát v něm byla jen vášeň a chtíč, tentokrát však láska a něžnost. Naruto po chvilce pootevřel rty a Sasuke mu po nich opatrně přejel jazykem, ale pak se odtrhl.
„Tebe,“ zašeptal potom. Dobře cítil Minako u sebe, ale ani jeden z nich jí pořádně nevnímal. Naruto mu položil tvář a usmál se na něj. Sasuke mu úsměv opětoval, vzal jeho ruku do své a jemně ho na ní políbil.
 
Sasuke s nimi trávil veškerý svůj volný čas. Měli si toho tolik co říct! Všechno nevyřčený za celých těch devět měsíců teď říct prostě museli. Od Narutova strachu, když se Sasuke vydával na nějakou misi, přes Narutův sexuální apetit začátkem čtvrtého měsíce těhotenství, až po Sasukeho ne až tak dávný rozhovor se Sayuri.
Když se Kushina konečně slitovala nad Minatem a vysvětlila mu, o co tady jde, bylo v domě Uzumaki-Namikaze pěkný dusno. Minato okamžitě chtěl zrušit tu smlouvu i manželství a svého nezvedeného syna stáhnout zpátky domů. Ale Kushina ho tak seřvala, že nehledí na štěstí svého syna, že raději uraženě zmlkl a zase se přestěhoval do Narutova bývalého pokoje. Ale už se neodvažoval říct třeba jenom slovo proti.
V Sasukeho týmu nyní panovala uvolněná nálada. Ani jeden z dvou kluků podřízených Sasukemu to sice nechápal, ale rozhodně si nestěžovali. Mezi Sayu a Sasukem byl nyní mnohem uvolněnější vztah.
V domě starších Uchihů byla ještě hustší atmosféra, než v domě Uzumaki-Namikaze. Bylo to vůbec poprvé, co se Mikoto nepodvolila přání Fugaka. On měl na věc stejný názor, jako Minato. Ale Mikoto ho nenechala překazit jejich vznikající rodinu. Takže teď Fugaku zarytě mlčel.
Tsunade Naruta i Minako pustila asi týden po porodu domů. Prohlásila, že Minako je krásné a silné děvče a není potřeba jí nechávat v porodnici moc dlouho.
Naruto s ní stále zůstával doma a Sasuke se stále snažil co nejvíc krátit tréninky a vyhýbat se misím, aby mohl co nejvíc času trávit se svým milovaným manželem a prvorozenou dcerou. Kluci v týmu mu to sice zrovna neulehčovali, ale Sayuri mu pomáhala, jak se jen dalo.
A tak se jejich rodinka pomalu idealizovala. Minato nikdy nedokázal být moc dlouho uražený a jakmile Fugaku uviděl po pár měsících trochu víc živou Minako, okamžitě si jí zamiloval. Dokázala si ho omotat kolem prstu už v jednom roce.
Sasuke s Narutem spolu nepostupovali zrovna rychle, ale věděli, že na sebe mají dostatek času. Nikam nepospíchali a jenom si užívali společně strávené chvíle. Ať už čistě soukromé nebo chvilky s jejich dcerou.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sugoi

(Eclair (www.eclairsstories.estranky.cz), 2. 4. 2010 20:10)

vážně krásná kapitolka;-)tak teď se jdu vrhnout na ten epilog...už se těším:D

Kawaiiiiiiiiiiii

(Arya, 6. 2. 2010 0:24)

och to je tak brutal kawai :D

TTTTToTTTTT

(Aya Yai, 30. 1. 2010 23:32)

To už je konec?! NEEEEEE! BOŽE ZA CO?!
Ještě, že je ten epilog, ale i to je málo... safra safra safra...!!! Neboj ještě si ti postěžuju u toho epilogu XD ;3

nádhera

(Sajuri (www.myanimeworld.estranky.cz), 21. 1. 2010 16:52)

Je to rakovova uzasna tresnicka na dorte......krasne sji to zancila.......... S´kláním se pred tebou :D

....

(terkic, 20. 1. 2010 21:23)

jéé rychle ten epilog, tohle bylo dokonalý:)

Jupík!!

(Iruka sensei, 19. 1. 2010 21:05)

kyááá Naprosto super no ještě že už se ten Sasan rozhoupal :D

:::

(pajčas, 19. 1. 2010 21:05)

Já nemám slov. Tahle povídka mi přirostla strašně k srdci. Těžko se s ní loučím. Ach
Je naprosto okouzlující.
Měla bys zvážit ten nápad na druhou řadu :)

...

(tess, 19. 1. 2010 19:51)

to je fak sugoii. bude se mi po téhle povídce strašně stýskat. zamilovala sem si jí. byvilo mě jak se ti dva do sebe pomalu zamilovávali. a narutovo těhotenství...to prostě bylo něco. sem zvědavá co příde po téhle povídce. a těšim se na epilog.

som prvá!

(akimari, 19. 1. 2010 18:55)

kawaiiiii! Nechceš dať druhú radu?