Jdi na obsah Jdi na menu
 


1: Jak to všechno začalo...

1. 1. 2010
Kushina seděla v kuchyni, usrkávala ze silného kafe a znovu a znovu si pročítala dopis, kterýmu už celý den nemohla uvěřit. Do dveří vtrhl její již devatenáctiletý syn.
„Ahoj, mami!“ usmál se na ní šťastně. „Něco nového, kro mě toho, že jsem úspěšně prolezl maturou?!“ usmál se na ní šťastně. Ona mu úsměv oplatila.
„K maturitě gratuluju. Ale…. Raději si sedni,“ Naruto se na ní zaraženě podíval, ale bez odmlouvání se posadil. „Napsal mi Minato.“
„Moment. To jako-můj otec?“ Kushina vážně přikývla. „No, páni. A co chtěl?“ Kushina si zhluboka povzdechla.
„To je právě to. Píše mi tady, že našel člověka, kterýmu by chtěl všechno odkázat. A chce po mě, abych za ním poslala naší dceru, aby mu jí mohl dát za ženu,“ Naruto se na ní zadíval, jako by se zcvokla.
„Co prosím?“ zeptal se nechápavě. „Promiň, ale měl jsem pocit, že jsi říkala naší dceru,“ Kushina přikývla.
„Absolutně netušim, kde vzal, že se mi narodila holka, ale přesně tak to napsal,“ zavládlo ticho. Naruto bojoval s touhou poznat svého otce a zároveň se svou hrdostí. „Mám mu odepsat co nejdřív, takže mu hned teď napíšu pravdu a…“
Ne,“ nerušil jí Naruto. Zamračeně se na něj podívala. „Totiž, já chci poznat svýho tátu. Ale nechci bejt holka. Sakra!“ vložil svou hlavu do dlaní. „Tohle je stokrát těžší, než ta zpropadená zkouška z japonštiny,“ Kushina chápavě přikývla.
„Naruto, pokud se rozhodneš tam odjet, budu se ti snažit co nejlíp pomoct. Pokud se tak nerozhodneš, okamžitě Minatovi odepíšu dost hnusnej dopis. Ale každopádně, rozhodnutí je na tobě.“
„Na promyšlení odpovědi máte tři minuty,“ dodal ironicky Naruto. Kushina se usmála.
„No, skoro. Dávám ti tři hodiny,“ s tim se zvedla a odešla. Naruto někdy opravdu nesnášel, že je jeho máma úspěšná advokátka.
 
„Tak jak ses rozhodl?“ vešla Kushina do Narutova pokoje s brejlema na nose.
„Další těžkej případ?“ Kushina si zhluboka povzdechla.
„Tahanice o dítě, opět a zase. Navíc ten její manžel je tak bezúhonej…“ máchla nad tím rukou. „Tvoje rozhodnutí?“
„Myslim, že časem budu litovat, ale jdu do toho. Ode dneška mi říkej… eh, jaký bude moje dívčí jméno?“ Kushina se rozesmála.
„Ze všeho nejdřív, potřebujeme seznam,“ oživla, posunula si brejle ke kořenu nosu, ze svých desek vytáhla nepopsaný papír a otevřela své pero.
„Jekej seznam?“
„Snad sis nemyslel, že nám ta přeměna projde jenom tak? Vlasy máš přijatelně dlouhý, jen ti budeme muset nechat udělat nějaký holčičí sestřih,“ odsouhlasila jeho přerostlé vlasy, délka po ramena, s kterýma chtěl jít už asi půl roku ke kadeřníkovi. „Rysy v obličeji se ti tím zjemní, takže tady problém nebude.“
„Díky,“ prohodil ironicky.
„Dál nohy,“ zadívala se na něj. Tázavě nakrčil obočí. „Kalhoty dolů a projdi se.“
„Cože?“
„Dělej!“ tak si potupně sundal kalhoty a procházel se po pokoji, jako nějaká modelka.  „Jakmile si ty nohy oholíš a naučíš se chodit v podpadcích, bude to OK.“
„Bože, proč?!“ zaskučel.
„Bez protestů, prosim. Na hrudi chlupatej díkybohu nejsi, takže to bude OK. Ale to mě přivádí…,“ zmizela ve svém pokoji. „Stačí tohle?“ vrátila se s červenou push-upkou v ruce. Naruto se už definitivně složil do postele. „A budeme muset koupit nějaký pořádný vycpávky. Můj syn přece nebude chodit s ponožkami v podprsence. A bude to chtít rychlokurs… No, řekněme že maturitu uzavíráš až za měsíc, to by mi mělo stačit na takový malý a rychlí rychlokurs,“ Naruto si přes hlavu přetáhl polštář.
 
„Vstávat, ospalče!“ budila ho další den v půl osmý ráno Kushina.
„Proč mě budíš tak brzo? Mám po maturitě, můžu spát,“ přetočil se na bok, ale Kushina z něj definitivně stáhla deku.
„První pravidlo, vstáváme vždy co nejdřív, abychom se stihli včas nalíčit, učesat a v tvém případě i převlíknout. A teď si pospěš, během dneška bysme měli stihnout všechny nákupy.“
Během dopoledne na něj Kushina chrlila jedno pravidlo za druhým, a když to zrovna nebyla pravidla, tak různý rady. Takže vlastně byl rád, když se kolem jedný dostal ke kadeřnici.
„Teda, tys to nechal zase přerůst. Tak to si pěkně zastříhám,“ zasmála se starší dáma. Naruto se jenom mlčky přesunul do křesla.
„Dneska ne, Alice. Dneska chceme změnu.“
„Mluv za sebe,“ zamumlal Naruto.
„Potřebujeme, aby Naruto vypadal…,“ na chvíli zaváhala, „jemněji, jako dívka,“ Alice se na ní překvapeně podívala, ale pak se rozesmála.
„Že vy zase něco chystáte, Uzumaki,“ ukázala na ně ty-ty-ty hřebenem a zase se rozesmála. „Ale budiž. Tak se dáme do toho,“ do půl hodiny byla hotová. „Vyhovuje?“ odstoupila a Naruto měl poprvé možnost se na sebe podívat. Kdyby nevěděl, kdo proti němu sedí, tipl by to na velmi nevinnou blondýnku se šikovně sestříhanýma vlasama. Vykouzlil na tváři nevinný úsměv a dílo bylo dokonáno.
„Bože, co to dělam?!“
 
„Takže holení nohou?“
„Jednou za tři dny, pro jistotu.“
„Menstruační kalendář?“
„Mám.“
„PMS?“
„Bolest břicha, hlavy, nerudnost, unavenost a případně naprostá nechuť k čemukoliv.“
„Podprsenky?“
„Mám všech pět.“
„Vycpávky?“
„Jedny rozdělané a tři náhradní balení.“
„Podpadky?“
„Našlapovat na špičky a snažit se nespadnout.“
„Líčení?“
„Pokud možno co nejméně nápadné.“
„Chování k můžům?“
„K mužům uctivé a ke klukům stydlivé.“
„K dívkám?“
„Chceš po mě, abych koketoval o střihu sukní a pohihňával se nad nejnovější trapnou hvězdičkou?“
„Naruko?!“
„Milá a zdvořilá.“
„OK, takže všechno bys měl vědět. Kdyby sis nevěděl rady, kdykoliv mi zavolej. Jenom se, prosim tě, do toho kluka nezamiluj.“
„Mami! To že jsem gay neznamená, že se zamiluju do prvního kluka, který kolem mě projde!“
„Vždyť já vím, Naru. Jenomže pro Minata bude strašnej šok už jenom to, že se dozví, že nejsi holka. A navíc, že sme mu lhali.“
„A kdy se mu to chystáš říct?“
„No rozhodně ne dřív, než až to bude nezbytně nutné.“
Zvenčí se ozvalo zatroubení. Kushina se na svého syna nervózně usmála.
„Od teď jsi Naruko Uzumaki, jediná dcera právničky Kushiny Uzumaki a také miliardáře Minata Uzumakiho, jenomže o tom zatím nikdo nic neví,“ na chvíli se odmlčela. „Drž se.“
„Neboj se, budu.“
 
Když naložili jeho dva objemné kufry, jeden s kosmetikou a různými pomůckami v převleku a druhý s oblečením, do auta, naposledy se s Kushinou objal a pak už se vydali na několikahodinovou cestu, na jejímž konci čekal na Naruta jeho otec.
Naruto zavřel oči a přemítl si veškerý svůj život až do tý doby. Pak se zhluboka nadechl a oči otevřel už jako Naruko Uzumaki, slušně vychovaná stydlivá dívka. Tedy, v rámci možností.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kawaiiiiiiiiiiii

(Arya, 28. 1. 2010 15:40)

kyaaaaa to vyzera slubne mnauuuu idem hned na dalsiu :D

jojo

(akimari, 3. 1. 2010 17:33)

tak toto ma dostalo, a fakt že sa Naruto do hm žeby Sasukeho nezamiluje ti naozaj neverím! (aspoň, dúfam, že tým chlapcom bude najmladší Uchiha!)

:::

(pajčas, 2. 1. 2010 14:11)

hahaha... To začíná vážně dobře.
Kdy že bude další díl? - ať tu nemusím netrpělivě chodit třikrát za den. :)

...

(terkic, 2. 1. 2010 13:42)

wow tak takovýhle povídky miluju:) jsou napínavý a vždy s nadšením očekávám reakci, když se to provalí:D takže rychle další díl:)

...

(tess, 2. 1. 2010 1:18)

:-D tak na tuhle povídku se fakt těšim.