Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dvojitá svatba

6. 3. 2010
V pokoji se dva mladí muži připravovali na svůj velký den. Upravovali se, dolaďovali detaily, navzájem si pomáhali…
„Ach jo, nechápu, jak jsme na to mohli kývnout,“ povzdychl si mladší a o pár centimetrů menší z nich, blondýn s modrýma očima.
„Náhodou to není tak hrozný,“ druhý mladík ho jemně plesknul přes ruce a sám mu upravil bledě modrou kravatu. „Tak jako tak by trvaly na svatbě a takhle to budeme mít z krku oba.“
„Chm,“ povzdechl si znova blondýn. „Ta svatba mi ani tak nevadí. Ale ty svatební cesty! To si musela každý vybrat jinej konec světa? No když už máme stejně svatbu, bylo by fajn mít i stejný líbánky, no ne?“ černovlásek se zasmál.
„Mě to neříkej, Naruto. Měls to říct Hinatě nebo Sakuře.“
„Chm,“ blondýn si za kravatu přitáhl svého přítele k sobě a dravě ho políbil. „A bez tohohle se mám obejít dva týdny?!“ zamručel nespokojeně, když se od sebe po několika okamžicích odtrhli.
„Hold nám budou muset stačit telefonáty,“ povzdychl si. „Kredit jsem ti nabil, to se nemusíš bát.“
„Díky, Sasuke,“ Naruto se k němu přivinul. „Ale když bude u nás poledne, u vás bude půlnoc,“ těžce si povzdychl. „Jak tohle vydržím?“
„Zavolej, kdykoli budeš chtít,“ zašeptal mu Sasuke do ucha a políbil ho do vlasů. „Kvůli tobě klidně nebudu spát.“
„To bych nemohl Sakurce udělat,“ zaironizoval Naruto. „Jak se vůbec tohle všechno semlelo?“
„Nevim, Naruto. Ale jsem za to rád.“
 
***
 
Tenkrát jim bylo dvacet. Sasuke byl už dávno doma, Akatsuki byli rozprášení, Kakashi byl i nadále Hokage a nezdálo se, že by na blízku byla válka. Svět se poučil a už nikdo nechtěl válčit. Naruto a Sasuke byli nejlepší přátelé, protože oba až moc dobře věděli, jak moc věcí je spojuje. Sasuke už asi dva roky chodil se Sakurou a Naruto byl právě měsíc s Hinatou. Nestěžovali si, ale ani jeden z nich nebyl ve vztahu spokojený.
Tenkrát Naruto slavil dvacátiny. Dva dny před tím to oslavil s Hinatou, poprvé spolu prožili noc, den před tím proběhla velká oslava a teď to chtěl oslavit jen se Sasukem a pár flaškami alkoholu. A většinu z těch flašek už měl v sobě. A zrovna Sasukemu dovyprávěl jeho a Hinatinu první noc.
„Ale bylo to divný,“ zakončil právě své vyprávění lehce přiopile. „Já nevim co jsem si od toho sliboval, ale bylo to takový… nijaký. Já nevim, představoval jsem si to vášnivější, žádostivější, a při tom… Takový divný, skoro až chladný… Nelíbilo se mi to,“ shrnul to nakonec. Sasuke měl sice taky lehkej problém soustředit své myšlenky, ale teď opravdu dával pozor. Tedy, aspoň se o to snažil.
„Vim, o čem mluvíš,“ pokýval souhlasně hlavou. „Se Sakurou je to tak taky. Takový divný, neosobní,“ najednou jakoby se mu v očích mihla jiskra. „Hele, a co to takhle zkusit spolu?“
„Jako co?“ měřil si ho nechápavým pohledem Naruto.
„No jako sex,“ navrhl nezávazně a nahnul se k němu.
„A co když někdo přijde?“ zeptal se blondýn, ale taky se k němu o něco málo nahnul blíž.
„Kdo by chodil? Jsme v mém bytě a Sakura je na misi. Nikdo nepřijde,“ okamžitě se svými rty přitiskl k těm Narutovým a blondýn se hned ochotně připojil. Alkohol jim odstranil zábrany, jenom se nechali unášet vášní a touhou. Sasuke Narutovi svlíkl triko a položil ho na pohovku, na který do teď seděli. Ten mu za to rozepl a sundal košili a následně si ho natiskl blíž na sebe. Nechali se unášet vášní a touhou, která je spalovala. Jak to bylo rozdílné, od milování s jejich přítelkyněmi…!
 
Ráno se první probudil Sasuke. Hlava ho bolela jak střep, přes to se ale se stále zavřenýma očima snažil rozpomenout na předchozí večer. Až po několika okamžicích si uvědomil, že kdosi spí na jeho hrudi a že rozhodně neleží v posteli. Opatrně rozlepil oči a zadíval se na mladíka, kterého si za pas držel pevně u sebe.
Naruto spal s nosem zabořeným do jeho hrudi a s jednou rukou kolem jeho pasu. Kdyby ho Sasuke pustil, rozmáznul by se o podlahu. A pomalu se mu začali vynořovat některé vzpomínky. Nepamatoval si skoro nic z jejich pitky, ale pamatoval si na to, co mu Naruto říkal o jeho milování s Hinatou. Včetně všeho následujícího. Když si vzpomněl na Narutovi roztoužené dotyky, horoucí polibky a hlavně na pocity, co v něm každý tento čin vyvolával, po zádech mu přejel příjemný mrazík. Už chápal, proč v několika posledních týdnech nemůže přijít na chuť času strávenému se Sakurou a stále myslí na svého nejlepšího přítele. Jeden večer a pár lahví alkoholu mu poskytly odpověď.
Blonďák v jeho náručí se lehce zavrtěl a otevřel své blankytné studánky.
„Dobré ráno, Naruto.“
Jmenovaný vzhlédl a zadíval se do onyxových prohlubní svého přítele. Chvíli mu trvalo, než si vybavil pár okamžiků z minulého večera, ale jakmile se tak stalo, jako na povel zrudnul a trhl sebou tak, že spadl na podlahu. Sasuke se k němu hned starostlivě shýbl.
„Jsi v pořádku?“
„Jo. Já… promiň, Sasuke. Nevím, co se stalo, ale…“ přerušili ho cizí rty na těch jeho.
„Prosím, neomlouvej se,“ lehce zavrtěl hlavou Sasuke a zadíval se mu upřímně do očí. „Bylo to to nejlepší co jsem kdy zažil. Pochopim, pokud mě už nikdy nebudeš chtít vidět, ale… já jsem za to rád. A… no… byl bych rád, kdyby to neskončilo touhle nocí.“
„Já…“ Naruto byl zmatený. Co mělo znamenat to příjemné mravenčení v jeho břiše? Co měl znamenat ten pocit bezpečí, když se probudil v Sasukeho náruči? Snažil se přemýšlet, ale hlava ho až moc bolela. „Nemáš vodu?“ Sasuke se usmál.
„Nechceš raději kafe?“ sáhnul po trenkách a natáhl si je.
„Jo, to bude lepší, díky.“
O pět minut později oba seděli už oblečení v kuchyni.
„Možná toho budu litovat,“ začal Naruto, „ale co děláš v pátek? Bude Sakura už tady? Hinata jde na misi,“ Sasuke se usmál. Naruto si sice nebyl jistý, ale jedno věděl naprosto jistě. Se Sasukem mu je líp, než mu s Hinatou kdy bylo.
 
***
 
Od tý doby uplynuly už dva roky. A ani jeden z nich se nedostal k tomu, aby to svým veřejným přítelkyním řekl. A ty si řekly, že už nebudou dál čekat a že chtějí svatbu. A tak…
„Naruto, Sasuke?“ do dveří nakoukla hlava Nejiho. Naruto stihl od Sasukeho tak-tak odskočit. „Už je čas,“ řekl jenom a zase zapadl. Naruto si těžce povzdechl. Sasuke se pousmál, přešel k němu a dvojma prstama mu zvedl hlavu.
„To zvládnem,“ řekl mu a pak ho jemně políbil. „Tak, vzhůru do manželství!“
 
„Tímto prohlašuji tyto dva páry za novomanžele! Můžete si vyměnit snubní prstýnky a ženichové mohou políbit nevěsty,“ Naruto i Sasuke na sebe úkosem pohlédli a pak se otočili ke svým novomanželkám. Nandaly jim prstýnky, nechali si je sami navlíknout a pak se k nim sklonili. V obou případech to byl rychlý, odměřený polibek. Hinata a Sakura však byly na tyto polibky zvyklý a tak je to nijak nepřekvapilo.
Po obřadu se všichni přesunuli na velkou hostinu, kterou měli také společnou. Jakmile měli z krku všechny povinnosti, nejdřív se nenápadně vzdálil Sasuke a posléze i Naruto.
Srazili se na záchodech té restaurace, kde se konala hostina. Bez jediného slova se k sobě natiskli a začali se vášnivě líbat.
„Už jsem ti řekl, že v tom obleku vypadáš k pomilování?“ zavrněl Narutovi do ucha Sasuke. „Kdybysme měli dost času a místa, strhal bych ho z tebe.“
„Ale nemáme,“ povzdychl si Naruto a opět se na něj natiskl a žádostivě a hladově ho políbil. „Jak to jenom těch čtrnáct dnů bez tebe přežiju?“ Sasuke si beze slova stáhl svůj nový prstýnek z ukazováčku.
„Jediný rozdíl mezi mým a tvým prstenem je ten, že tam je jiné jméno, ale pokud si ho nestáhneme, nikdo to nepozná,“ Naruto ho ihned napodobil. Poté navlíkl Sasuke Narutovi svůj prsten a naopak. Opět se políbili. Bylo to skoro stejné, jako na svatbě, jenom s tím rozdílem, že tentokrát to bylo upřímné a polibek byl horoucí, chtivej a vášnivej.
„Měli bysme se vrátit,“ povzdychl si Naruto. „Do návratu z líbánek se už asi o samotě neuvidíme, co?“ Sasuke se k němu lehce sklonil a políbil ho, tentokrát však jemně a láskyplně. „Já to nezvládnu, Sasuke. S Hinatou jsme se od oné noci před dvěma lety nemilovali. Ona už to nějakou dobu chce, ale já to vždy odkládal na první noc o líbánkách. Ale co teď?“
„Skus to,“ Sasuke ho pohladil po tváři. „Jsem na to stejně, ale musíme to vydržet. Pošli mi zprávu, jakmile budete na místě. Uvidíme se za dva týdny.“
Naposledy ho láskyplně políbil a pak se vrátil zpátky, pár minut po něm i Naruto.
„Kde jsi byl, miláčku?“ přivítala svého novomanžela Sakura. „Už jsem ti představovala svou pratetu Alžbětu?“
„Moc mě těší,“ lehce se uklonil staré dámě a rukou si přitáhl Sakuru za pas. Když ho do nosu udeřila přeslazená vůně její voňavky, okamžitě si vybavil nenásilnou svěží vůni jeho blonďáčka. Dva týdny bez něj nebudou lehké.
„Kde jsi byl, zlato?“ přivítala svého muže Hinata.
„Omlouvám se, Hinato-chan. Musel jsem na záchod,“ přitáhl si jí k sobě a líbnul jí na tvář. Ucítil poněkud nevýraznou vůni drahého parfému. Jak ta se lišila od podmanivé vůně jeho Sasukeho! Dva týdny bez něj budou strašná zkouška…
 
„Sasuke, děje se něco?“ zajímala se o pár hodin později Sakura, když dorazili do hotelu, kde měli trávit nejbližších čtrnáct dní.
„Ne, Sakuro,“ Sasuke odtrhl pohled od svýho telefonu. „Nic se neděje,“ dal mobil na nepřehlédnutelné místo a vyšel na balkón jejich novomanželského apartmánu.
„Pojďme si lehnout, zlato,“ zašeptal mu do ucha hlas jeho manželky a dvě jemné ruce ho obejmuly. Nereagoval. Jak se tyhle úzké ruce a lehké objetí lišily od vroucího objetí jeho lásky!
„Dobrá,“ obrátil se na ní s odhodláním udělat to, co tak dlouho odkládal. Vyhoupl si jí do náručí. Byla lehoučká, jako by nevážila ani kilo. Měl raději pevné tělo svého blonďáka, které sice cítil, ale nedělalo mu problém ho přenést.
Jejich milování bylo stejné jako celý jejich vztah. Ledový, neosobní, nezajímavý. Sakura se po tom stulila v Sasukeho náruči. Nic neřekla a usnula. Sasuke vstal, oblíkl se do županu a vydal se zase zpátky na balkón, v tom mu ale přišla SMSka.
Dorazili jsme v poradku, jenom jsme trikrat malem spadli :-) Dej vedet, at si o tebe nedelam starosti! :-*
Usmál se.
 
„Naruto? Kam píšeš?“ zajímala se Hinata a objala ho. Rychle zaklapl svůj mobil a usmál se na ní.
„Neji chtěl, abych mu napsal, aby si nedělal kvůli tobě starosti,“ zalhal pohotově. Kde jsou ty doby, kdy se mu to příčilo!
„Naruto?“ Hinata si sedla úplně těsně vedle něj a naklonila se k němu. „Víš, co jsi mi slíbil?!“
„Ale Hinato, vždyť je krátce po poledni!“
„No a co,“ Hinata si mu sedla na klín. „Jsme na líbánkách!“ a políbila ho. Naruto se nechal. Věděl, že to přijde, a, podle jeho osobního názoru, čím dřív to bude mít za sebou, tím líp.
Jejich milování bylo stejné, jako tenkrát. Hezké, příjemné, ale bez chuti. Nemastné, neslané, nezáživné. Nebavilo ho to. Už věděl, jaký je rozdíl mezi milováním se a sexem. Se Sasukem se miloval, s Hinatou měl sex.
Když bylo po všem, stulila se mu do náruče a usnula. Počkal a až když si byl stoprocentně jistý, že spí, oblíkl se, vzal mobil a přešel do vedlejší místnosti. Byl rád, že si dal mobil na tichý zvonění, protože na něj už čekala odpověď od Sasukeho.
Jsem v poradku, jenom sme narazili autem do stromu a Sakura to neprezila… tak nic, to se mi asi jenom zdalo :-) Zavolej, jakmile budes moct :-*
Usmál se a stiskl tlačítko pro vyvolávání.
 
Naruto spěchal rušnou Konohou. Z líbánek se vrátili už večer před tím, ale Hinata mu nedala možnost za Sasukem zaskočit. A on teď mířil k jeho starýmu bytu, k tomu, ve kterém to všechno začalo.
Nebál se, že by je tam někdo mohl najít. Sasuke se oficiálně přestěhoval do domu, který koupil sobě a Sakuře. Své nynější manželce tenkrát slíbil, že byt prodá, ale nestalo se tak. Oba dva moc dobře věděli, že z toho malého bytu je nyní jejich útočiště.
Sotva zazvonil, dveře se otevřely a dvě silné ruce ho vtáhly dovnitř. V mžiku byl přiražen na opět zavřené dveře a na svých ústech cítil žár jiných úst. Neváhal ani vteřinku a ihned se k nim připojil. Sasuke si ho vyhoupl do náruče a rozešel se s nim do ložnice, cestou mu přes hlavu přetáhl tričko a mikinu a odhodil je kamsi. Sám byl otvírat bez trika. Shodil svůj náklad na postel a sám ho zalehl. Z jeho úst se přesunul na krk. Naruto začal hlasitě sténat, vískal ho ve vlasech a přejížděl mu rukou po odhalených zádech.
Sasuke by si ho jindy vychutnal, ale teď to už nemohl vydržet. Stáhl jemu i sobě kalhoty a sáhl do šuplíku pro rubrikant. Dva týdny byla dlouhá doba. Prsty namočil do gelu a opatrně pronikl do jeho dírky. Byl sice nedočkavý, ale kdyby mu ublížil, nikdy by si to neodpustil.
„Sasuke,“ zasténal Naruto a přirazil proti jeho prstu. Sasuke přidal druhý prst a vzápětí na to i třetí. „No tak, Sasuke,“ nenechal se dlouho pobízet. Vytáhl prsty, vrstvou gelu potřel svůj ztopořený úd a opatrně do něj pronikl, Naruto však proti němu tvrdě přirazil. To zapříčinilo hlasitý sten obou mužů. Sasuke začal rychle přirážet a ve stejném rytmu třít penis svého milence, Naruto ho ještě popouzel svými steny a výkřiky jeho jména. Během pár minut oba vyvrcholili. Sasuke se svalil vedle Naruta a přitáhl si ho do náruče.
„Promiň, Naruto, ale já si nemohl pomoct.“
„V pořádku,“ usmál se na něj, lehce se nadzvedl a políbil ho. Pak se opět uložil do jeho úžasně hřejivé náruče. „Jaký byly líbánky?“
„Kdybych si je musel někdy zopakovat, zastřelil bych se,“ odpověděl upřímně. Naruto se rozesmál.
„A co teda budeš dělat na dovolených?“
„Přemluvím Sakuru, abyste mohli vy jezdit s náma. No, a to už se nějaký čas pro nás dva najde.“
„Jasně, desetiminutovka na záchodech, co? Dovol abych tě upozornil, že ženský choděj na záchody po dvouch, ne muži.“
„A co? Tak ty půjdeš na záchod a já zkontrolovat auta. Sejdeme se na záchodech a…“
„Odlákáme hospodě hosty,“ rozesmál se blondýn. „Ale máš pravdu, lepší než dva týdny bez tebe.“
„Kdy musíš jít?“
„V sedm máme večeři, takže máme na sebe něco málo přes čtyři hodiny.“
„To se mi líbí,“ Sasuke se nad něj převalil a jemně ho líbal na krku. „Tentokrát si tě však vychutnám.“
 
„Uvidíme se zejtra?“
„Mno jasně, zejtra máme přece misi!“
„Fakt?!“
„No jasně, máme vyrazit do Písečný a tam týden s čímsi pomáhat Gaarovi.“
„Opravdu? Už se nemůžu dočkat!“
„Tak to jsme dva!“
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nadpis

(Lilith-sama, 29. 7. 2010 22:59)

Zamilovaní sú blázni! Krásna poviedka!

...

(Eclair (www.eclairsstories.estranky.cz), 1. 4. 2010 21:41)

krásné;-)chudák holky...ale i tak to klukům přeju;-)

...

(Leiko, 10. 3. 2010 16:28)

Vazne bomba :D Fakt skvela jednorazovka! :) I kdyz nemam taky rada podvadeni kohokoli, tak by pokracko mohlo byt :D

!!!!!!!!!!!!!

(Haku, 9. 3. 2010 18:32)

Ha!Bombasticke!!!!!

Jůůůů~

(Aya Yai, 7. 3. 2010 15:30)

Musím říct, že i když se mi obvykle podvádění kohokoliv velmi, ale velmi příčí, tahle povídka byla žůžová ^____^
Chtělo by to pokračování ve kterým by se to provalilo... >xDDD Třeba by zjistili, že to mezi tím spolu táhly Hinata a Sakura, ale to by bylo až moc velký štěstí, co?... -.-"""" No nic :D Já opět mizím xDDDD

...

(Aylen, 7. 3. 2010 11:07)

Super povídka :)

*...*

(*veryska*, 7. 3. 2010 0:04)

Mě jako zapřísáhlé yaoistsce by se nelíbilo, kdyby zůstaly páry NaruHina a SasuSaku, a tahle povídka pro mě zkončila skvěle! Úžasný! :)

....

(terkic, 6. 3. 2010 22:22)

kráása:)