Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jenom pár slov...

11. 2. 2010

Jistě jste si všimli, že tady celkem dlouho nic nepřibylo (no, upřímně, ono si tak trochu nejde nevšimnout xD) a má to svoje jednoduché a logické opodstatnění.

Jeden z důvodů je škola, známý to zabiják myšlenek, nápadů a vlastní tvorby. Teda, já i tam píšu dost (spolužáci už se ani nedivěj, když na začátku hodiny vytáhnu jakýsi starý odrbaný sešit a začnu do něj psát. Už to jednoduše ignorujou), ale nějak jsem zjistila, že jsem nějakym zázrakem prospala skoro měsíc. A dohánět měsíc školy není zrovna nejjednoduší, zvlášť když se na vás najednou valí samí písemky a zkoušení.

A ten druhý je ještě prostší-táta si řekl, že u PC vysedávám až moc a tak mi na to jednoduše dal vyhrazenej čas. A pokud to přetáhnu, další týden sem nesmim. A jelikož tento "čas" je jenom hodina a půl denně od pondělí do pátku a dvě hodiny v sobotu a neděli, nemám zrovna moc času něco přepisovat do PC, natož vůbec psát. Ale příští sobotu naši jednou kamsi do Trutnova a pátek na to jdou na jakýsi ples, tak to tady zase budu dřepět do půlnoci a pokusim se toho co nejvíc přepsat a napsat.

Jinak se na kapitolách pracuje (zatim bohužel jenom v mojí hlavě) a dokonce jsem pro vás rozpracovala jednu jednorázovku, která by sem měla přibýt ze všeho nejdřív.

Tolik k vašim dotazům "Kdy už něco přibude" (protože ty se v poslední době nějak rozmnožily) a teď už jednoduchá otázečka: Co vy a Valentýn? Zbožňujete ho? Nebo nenávidíte? (Ten-chan je opravdu zvědavá, co? xD)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ahoj =)

(Jenny ( jenniny-narutopovidky.blog.cz ), 15. 2. 2010 18:04)

jop pomáhá když se vypisuju =) ale je tu menší háček jsou tam sice i city ktere cítím já...ale nejsou tam všecky moje city...jen cit toho že někoho blýzkého ztrácím a nic nemůžu udělat...tak jak to cítil Sasuke ( ale ten to cítil z jiného důvodu než já... ) ale jo máš pravdu moje city v té povídce se skrývají také =)

:::

(pajčas, 12. 2. 2010 17:53)

Jsem zvědavá, kde se s něčím takovým podobný vytasí naši. Ale mě se to netýká. Když tak uteču haha - na kolej.
Valentýn. Upřímně všechno jednodeního typu mě míjí a když si vzpomenu, že něco takového před měsícem bylo... je pozdě. Stejně je neprožívám. Já sem táborákovej člověk - stavění májky to je moje. (písničky, zábava, člověk se konečně dozví nějaký ty drby na rodiče, popřípadě hraje v úplný tmě fotbal atd.) Do té doby Pfff. žádný svátky nemám.

...

(Sabaku no Uchiha Mono SB, 12. 2. 2010 0:54)

To s tím počítačem na mě máma taky zkoušela, nějak neuspěla, ale tak nějak mám limit od pěti do devíti, když se de druhý den do školy...už jenom čekám, až máma zapomene.

a Valentýn?? Naprostá ignorace xDDD

...

(tess, 11. 2. 2010 20:19)

sem ráda, že si se ozvala. je to otrava. ještě, že tohle se mě netýká. já bych bez počítače asi byla úplně ztracená. snad to bude v nejbližší době v pohodě.
co se týče valentýna moc ho neprožívám. něak sem ho vždycky tak trochu zazdila. ani nevim proč, prostě mě to moc nebere. a co ty. přidáváš se k davovému šílenství kolem 14.února?

fňuk

(Arya-chan(arya-chan.blog.cz), 11. 2. 2010 19:03)

to je strasne som sa tesila a ono to takto
heeej jasne skola len podpalit terba na nuuu
a valentin? ehm noj pradedo sa tak volal :P