Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Jenom pár slov...

11. 2. 2010

Jistě jste si všimli, že tady celkem dlouho nic nepřibylo (no, upřímně, ono si tak trochu nejde nevšimnout xD) a má to svoje jednoduché a logické opodstatnění.

Jeden z důvodů je škola, známý to zabiják myšlenek, nápadů a vlastní tvorby. Teda, já i tam píšu dost (spolužáci už se ani nedivěj, když na začátku hodiny vytáhnu jakýsi starý odrbaný sešit a začnu do něj psát. Už to jednoduše ignorujou), ale nějak jsem zjistila, že jsem nějakym zázrakem prospala skoro měsíc. A dohánět měsíc školy není zrovna nejjednoduší, zvlášť když se na vás najednou valí samí písemky a zkoušení.

A ten druhý je ještě prostší-táta si řekl, že u PC vysedávám až moc a tak mi na to jednoduše dal vyhrazenej čas. A pokud to přetáhnu, další týden sem nesmim. A jelikož tento "čas" je jenom hodina a půl denně od pondělí do pátku a dvě hodiny v sobotu a neděli, nemám zrovna moc času něco přepisovat do PC, natož vůbec psát. Ale příští sobotu naši jednou kamsi do Trutnova a pátek na to jdou na jakýsi ples, tak to tady zase budu dřepět do půlnoci a pokusim se toho co nejvíc přepsat a napsat.

Jinak se na kapitolách pracuje (zatim bohužel jenom v mojí hlavě) a dokonce jsem pro vás rozpracovala jednu jednorázovku, která by sem měla přibýt ze všeho nejdřív.

Tolik k vašim dotazům "Kdy už něco přibude" (protože ty se v poslední době nějak rozmnožily) a teď už jednoduchá otázečka: Co vy a Valentýn? Zbožňujete ho? Nebo nenávidíte? (Ten-chan je opravdu zvědavá, co? xD)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ahoj =)

(Jenny ( jenniny-narutopovidky.blog.cz ), 15. 2. 2010 18:04)

jop pomáhá když se vypisuju =) ale je tu menší háček jsou tam sice i city ktere cítím já...ale nejsou tam všecky moje city...jen cit toho že někoho blýzkého ztrácím a nic nemůžu udělat...tak jak to cítil Sasuke ( ale ten to cítil z jiného důvodu než já... ) ale jo máš pravdu moje city v té povídce se skrývají také =)

:::

(pajčas, 12. 2. 2010 17:53)

Jsem zvědavá, kde se s něčím takovým podobný vytasí naši. Ale mě se to netýká. Když tak uteču haha - na kolej.
Valentýn. Upřímně všechno jednodeního typu mě míjí a když si vzpomenu, že něco takového před měsícem bylo... je pozdě. Stejně je neprožívám. Já sem táborákovej člověk - stavění májky to je moje. (písničky, zábava, člověk se konečně dozví nějaký ty drby na rodiče, popřípadě hraje v úplný tmě fotbal atd.) Do té doby Pfff. žádný svátky nemám.

...

(Sabaku no Uchiha Mono SB, 12. 2. 2010 0:54)

To s tím počítačem na mě máma taky zkoušela, nějak neuspěla, ale tak nějak mám limit od pěti do devíti, když se de druhý den do školy...už jenom čekám, až máma zapomene.

a Valentýn?? Naprostá ignorace xDDD

...

(tess, 11. 2. 2010 20:19)

sem ráda, že si se ozvala. je to otrava. ještě, že tohle se mě netýká. já bych bez počítače asi byla úplně ztracená. snad to bude v nejbližší době v pohodě.
co se týče valentýna moc ho neprožívám. něak sem ho vždycky tak trochu zazdila. ani nevim proč, prostě mě to moc nebere. a co ty. přidáváš se k davovému šílenství kolem 14.února?

fňuk

(Arya-chan(arya-chan.blog.cz), 11. 2. 2010 19:03)

to je strasne som sa tesila a ono to takto
heeej jasne skola len podpalit terba na nuuu
a valentin? ehm noj pradedo sa tak volal :P